Спішимо поділитись приємною новиною! З 19 по 25 березня 2018 року Громадська організація «Вікімедія Україна» за підтримки Української бібліотечної асоціації та Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації проводили конкурс «Культурна спадщина та видатні постаті краю», який мав на меті наповнення та редагування україномовного сегменту Вікіпедії. Бібліотека Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка взяла в ньому активну участь та здобула дві перемоги в номінації «Найкраща Вікістаття».

 

Про надзвичайний вплив музики на організм людини знали ще у стародавні часи, і ці знання стають все більш актуальними зараз. До Вашої уваги корисна інформація про мистецтво музики у лонгріді Музика - мистецтво звуків, що лікує. Інформацію взято з видань, що знаходяться у фондах бібліотеки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Переглянути повний перелік рекомендаційних списків за посиланням.

 
Щорічно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. В цей день десятки країн усього світу, у тому числі й Україна, проводять різноманітні заходи. Пропонуємо Вашій увазі цікавий матеріал про дітей у вигляді лонгріду Щасливі діти - наше майбутнє. Якщо у вас виникне бажання підготувати захід до Дня захисту дітей, то у нагоді стане підбірка джерел, які ви зможете знайти у фонді бібліотеки Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка.
Переглянутисписок інших рекомендаційних списків можна за посиланням.
31886480 2053221234900510 7497869913529253888 n
 

16 - 17 травня в бібліотеці ЦДПУ ім. В. Винниченка було проведено ряд тематичних заходів із загальною назвою «Генетичний код нації».

Бібліотека, маючи велику добірку літератури з краєзнавства, мистецтвознавства, етнографії, народознавства, довідково-енциклопедичних та періодичних видань, підготувала та репрезентувала для перегляду ілюстровану виставку про історичне минуле українського національного одягу та сучасні аспекти народної вишиванки.

 

Скільки щастя дарують ці діти нам, відвідавши бібліотеку... Робота бібліотекаря нелегка, але це нагорода за важку працю... І ні для кого не є таємницею, що, як правило, бібліотекар – жінка, і вона тендітна, вразлива, однак лише на перший погляд. Вона дуже сильна, стійка, готова терпіти багато чого: холод, спеку, грубість, але тільки не байдужість. Заходячи в бібліотеку, Ви бачите море книжок (міріади або, якщо завгодно, тонни, якщо вимірювати лише папір, а не їхню душу!), зразковий і навіть одухотворений (!) порядок на рівних поличках, але за цим порядком стільки праці! Чого варта лише тільки систематизація! І ось Вам приклад: Вам треба терміново знайти Ту Єдину і необхідну Вам книгу. Питання: скільки часу потрібно витратити, щоб знайти те, що ніби ховається від читачів, неначе випробовуючи їх, чи здатні і гідні вони її читати…