До Всесвітнього дня дитини пропонуємо переглянути віртуальну виставку "Дитина в сучасному соціально-педагогічному просторі". Книжки, представлені на виставці висвітлюють проблеми навчання дитини в освітньому закладі та виховання в сім'ї. Інформація стане в пригоді студентам, вчителям, батькам та всім хто цікавиться процесом виховання дитини.

Завантажити/Переглянути

Щороку 18 травня світова музейна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв, нагадуючи, що музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення культур, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми. Цей день вшановується у всьому світі, оскільки музейні працівники причетні до ознайомлення всіх людей з історією, високим мистецтвом і досягненнями людства.

Завантажити/Переглянути

Сучасний світ – це безмежне поле інформації, яка щодня рухається, збільшується. Людина без інформації не може існувати, адже саме інформація змінює світ і саму людину. 17 травня все людство відзначає Всесвітній день телекомунікації та інформаційного суспільства, день змінив хід історії. До Вашої уваги представлено віртуальну виставку видань, присвячених темі інформації та засобів її розповсюдження. Приємного перегляду!

Завантажити/Переглянути

07820724На виставці представлено книги про заповідники та національні парки України. Створення природно-заповідних об’єктів різного рангу є одним з перспективних шляхів збереження рідкісних видів біологічного різноманіття.

Завантажити/Переглянути

57

У 2016 році бібліотека КДПУ ім. В. Винниченка, отримала у дарунок книги з приватної збірки родини ПОЛЯРУШ, родини, яка свої найкращі роки працювала в нашому університеті: Олег Євгенійович Поляруш з 1978 р. до 2003 р. - ректор інституту (згодом - університету), Тамара Іванівна Поляруш – дружина професора Поляруша, доцент Кіровоградського державного педагогічного університету. 

Завантажити/Переглянути