Наука - Анонси, діяльність центру ISCAR

14 грудня (четвер) 2023 року о 15 год. 00 хв. у дистанційному форматі відбулося чергове засідання семінару Міждисциплінарного наукового центру прикладних досліджень. Спікери семінару – Наталя Пасічник, Катерина Акбаш, Ренат Ріжняк.

Тема: Проєкт «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» – перші результати виконання».

фото 1

У програмі семінару:

• Загальна характеристика дій в проєкті «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» (професор Ренат Ріжняк);
  • Поширення результатів проєкту (професор Наталя Пасічник);
  • Презентація аналітичного звіту «Регіональний індекс гендерного розриву для України у 2020 році» (доцент Катерина Акбаш);

З текстом звіту можна ознайомитися на репозитарії бібліотеки.

Семінар проводився для науково-педагогічних працівників кафедри математики та методики її викладання та студентів фізико-математичного факультету Криворізького державного педагогічного університету. Кафедру математики та методики її навчання представляли завідувач кафедри доцент Бобилєв Д.Є., професор Корольський В.В., декан факультету доцент Віхрова О.В., доцент Крамаренко Т.Г.

фото 2

Відбулося жваве обговорення проблематики виступів спікерів. Домовилися продовжити співробітництво в контексті спільних виступів на семінарах наукового центру, а також під час проведення літньої школи в червні 2024 року.