istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Археологія – таємнича мати історії

15 серпня співробітники Археологічного музею імені Нінель БокійІрина Козир та Кирило Панченко провели інтерактивну лекцію для школярів "Археологія – таємнича мати історії".

Перші у світі розкопки, археологія в часи античності й середньовіччя, відкриття нового часу, археологічні пам'ятки України, дослідження на території краю та багато інших цікавинок.

Учасники заходу мали змогу не лише почути про науку, а й побачити справжні артефакти і навіть доторкнутися до деяких знахідок.

Дякуємо всім нашим юним дослідникам! Окрема подяка Оксані Бабак за подарований випадково знайдений артефакт.

Збереження археологічної спадщини – одне зі стратегічних завдань нашого сьогодення. Дякуємо Збройним силам України за можливість працювати й жити на своїй землі!

Вже у вересні музей знову розпочне свою роботу. Тож запрошуємо в подорож у минуле!