istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Археологічний музей імені Нінель Бокій долучився до археолого-етнографічних заходів «Дотик до минулого»

23 серпня 2023 року Археологічний музей імені Нінель Бокій вчергове зустрічав гостей – учасників археолого-етнографічних заходів "Дотик до минулого", організованих Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Для юних дослідників археологи підготували цікавинок. Ірина Козир провела інтерактивну лекцію. Наші відвідувачі дізналися як і коли виникла археологічна наука, для чого проводили перші розкопки, як змінилися підходи до вивчення артефактів та чому важливо охороняти археологічні пам'ятки. Під час майстер-класів Кирило Панченко познайомив присутніх із найбільш цікавими та загадковими експонатами у вітринах.

Також музей став місцем для проведення майстер-класу із декоративно-прикладного мистецтва.

Вивчаймо історію та докладаємо спільних зусиль заради майбутнього!

Інформація надана співробітниками
Археологічного музею імені Нінель Бокій