filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Кирилюк Ольга Леонідівна

доктор філологічних наук, доцент, завідувач кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2000 р., Спеціальність: Українська мова і література, Кваліфікація: вчитель української мови і літератури.

Крижанівська Ольга Іванівна

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О.С.Пушкіна, 1980 рік, «Українська мова та література», вчитель української мови та літератури

Клочек Григорій Дмитрович

KlochekGDдоктор філологічних наук, професор, професор кафедри

Освіта:
Одеський державний університет імені І.І. Мечнікова, 1965 рік, Спеціальність: філолог, учитель української мови та літератури.

Михида Сергій Павлович

доктор філологічних наук, професор, професор кафедри

Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О. С. Пушкіна

Кричун Людмила Петрівна

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О.С. Пушкіна (1988 р.), спеціальність: «Українська мова і література», кваліфікація: «Вчитель української мови і літератури».

Буряк Олена Федорівна

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О.С. Пушкіна (1988 р.), Спеціальність: «Українська мова і література», кваліфікація: «Вчитель української мови і літератури».

Ковтюх Світлана Леонідівна

кандидат філологічних наук, професор, професор кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний інститут імені О. С. Пушкіна, спеціальність «Вчитель української мови і літератури».

Демешко Інна Миколаївна

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. В. К. Винниченка, 1993 р. Спеціальність: Українська мова і література. Кваліфікація: Вчитель української мови та літератури.

Нестеренко Тетяна Анатоліївна

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. В. К. Винниченка, 1993 рік, спеціальністьукраїнська мова і література, кваліфікація – вчитель української мови і літератури.

Гольник Оксана Олександрівна

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 1998, спеціальність «Українська мова і література», кваліфікація «вчитель української мови та літератури»

Волчанська Ганна Василівна

Освіта:
Київський державний університет ім. Т. Г. Шевченка, 1990 рік. Спеціальність: українська мова і література. Кваліфікація: філолог, викладач української мови і літератури.

Фенько Наталія Миколаївна

Fenkoкандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний інститут імені Вололимира Винниченка, 1994 рік, спеціальність «Російська мова і література», кваліфікація «Вчитель російської мови і літератури»

Пикалюк Роман Володимирович

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2006 ., Спеціальність: Українська мова і література

Гуманенко Олександра Олександрівна

Gumanenkoкандидат із соціальних комунікацій, старший викладач

Освіта:
Українська академія друкарства, 2008, спеціальність «Видавнича справа та редагування», кваліфікація «Видавець та редактор».