Електронні консультації з громадськістю

Громадське обговорення проєктів програм підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у закладах освіти (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою)

Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка пропонує для громадського обговорення проєкти програм (силабусів) підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників на 2023-2024 н. р., розробленими в межах участі в міжнародному проєкті Еразмус+ "UTTERLY"
Проєкти програм розроблено для задоволення запитів освітян з удосконалення їхніх фахових компетентностей та виконання вимог Постанови КМУ України від 21 серпня 2019 р. № 800 "Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників".
Пропозиції та зауваження просимо надсилати до 9 листопада 2023 р. на електронні адреси уповноважених осіб.

Назва спеціальності, предметної спеціальності

Назва освітньої програми

Особа, відповідальна за громадське обговорення

011 Освітні, педагогічні науки