fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Бондаренко Сергій Васильович

кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний інститут імені О.С. Пушкіна, 1976. р., спеціальність – фізичне виховання, кваліфікація – учитель фізичного виховання.

Напрями наукової та професійної діяльності: Здоров`язбережувальні технології дітей та учнівської молоді

Тема кандидатської дисертації: Формування позитивної адаптації до навчальної праці у дітей 6-7 років засобами фізичного виховання (1990 р.).

Транслітерація імені: Sergii Bondarenko

ORCID iD: 0009-0007-4139-9619

Профілі: Web of ScienceGoogle Scholar

Відзнаки:

Відзнака Кропивницької міської ради та виконавчого комітету «За заслуги» ІІ ступеня. Рішення Кропивницької міської ради та  виконавчого комітету від 9 листопада 2021р. №714

Дисципліни, які викладає: Основи наукових досліджень, Основи спортивної антропології, Наукові дослідження в обраному виді спорту.

Основні публікації

Посібники:

1. Бондаренко С.В., Бабаліч В.А., Турчак А.Л. Спортивні ігри: правила та суддівство змагань. Навчальний посібник. Кропивницький: Рекламне агентство «Євгенія Плюс», 2018.  267 с

2. Бондаренко С.В. Спортивні споруди і обладнання. Кропивницький: Видавець Лисенко В.Ф., 2019. 152 с.

Наукові публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз, рекомендованих МОН, у тому числі Scopus або Web of Science Core Collection:

1. Adaptive characteristics of main muscular groups ’static endurance in 6 years children in initial school period / S.V. Bondarenko // Pedagogics, psychology, medical-biological problems of physical training and sports.  2017.  № 4. С. 157 - 162. (Web of Science).

Статті у наукових фахових виданнях України:

1. Оздоровчо-прикладна ефективність процесу фізичного виховання учнів початкової школи на етапі формування основних навичок навчальної праці // Науковий часопис НПУ ім. М.П. Драгоманова. Серія № 15. “Науково-педагогічні проблеми фізичної культури / фізична культура і спорт” зб. наукових праць.  К.: 2018.  Вип. 3К 2 (97) 18.  С. 83 – 87.

2.  Особливості адаптації рухової функції дітей – першокласників до статичного компонента навчальних навантажень // Науковий часопис НПУ ім. М.П. Драгоманова. Серія № 15. “Науково-педагогічні проблеми фізичної культури / фізична культура і спорт” зб. наукових праць. К.: 2017. Вип. 3К 2 (84) 17.  С. 80 – 84.

3. Розвиток ігрового інтелекту як основа процесу навчання техніко-тактичним діям юних футболістів дошкільного віку. С.В. Бондаренко, В.В. Савченко, С.О. Скляніченко НПУ імені МП Драгоманова : зб. наук. праць. К.: 2022. Вип. 3К 2 (84) 22. С. 40 – 45.