Міжнародна діяльність - Новини проєкту Erasmus+ "UTTERLY"

Робоча зустріч українських партнерів у межах виконання програми проєкту Еразмус + «UTTERLY»

17 листопада 2023 року відбулася зустріч українських партнерів у межах виконання програми Еразмус+ «UTTERLY» «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання».

Учасниками зустрічі стали представники від українських ЗВО – учасників-партнерів проєкту –  Львівського національного університету імені Івана Франка, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Луцького національного технічного університету, Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, Університет Григорія Сковороди в Переяславі, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Криворізького національного університету, Інституту вищої освіти НАПН, Спілки ректорів закладів вищої освіти України.

На зустрічі обговорювалися результати проведення пілотних навчальних курсів у межах програми «Досконалість викладання», особливості роботи онлайн платформи «Досконалість викладання», специфіка процедури оцінювання якості змістового наповнення курсів та процедури  сертифікації слухачів. Була обговорена програму дисемінаційної конференції, проведення якої планується у грудні 2023 року.