fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Зимові старти «Королеви спорту»

15 -16 грудня 2017 року в м. Черкаси відбувся ХХІХ Всеукраїнський турнір пам'яті О.В. Тканка, в якому брали участь вісім ВНЗ України та близько 200 учасників. Команда ЦДПУ імені Володимира Винниченка зайняла почесне ІІІ місце і набрала в командному заліку 13864 очок.

Вагомий внесок у призове загальнокомандне місце внесли студенти факультету фізичного виховання: Бринза Руслан - І місце стрибки у висоту, Мокряк Антон – ІІ місце стрибки у висоту, Алімський Володимир – ІІІ місце стрибки у висоту, Константінова Дар'я – ІІІ місце біг на 50 м, ІІ місце зайняла естафетна команда жінок у складі: Мозгова Анна, Орел Ольга, Каргополова Анастасія, Дюбанова Альона та естафетна команда чоловіків виборола ІІІ місце в складі: Безшкуренко Павло, Демяненко Микола, Щербак Владислав, Чалий Андрій.

Щиро вдячні голові студпрофкому О.С. Самосьєву за підтримку збірної легкоатлетичної команди нашого університету!

До вашої уваги відео хроніки змагань.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання