fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Тиждень Науки на факультеті фізичного виховання

18-19 травня 2018 року на факультеті фізичного виховання відбулася ХХІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку». У конференції брали участь науковці з різних куточків України (Київ, Херсон. Житомир, Харків, Слов’янськ, Вінниця, Кривий Ріг) та Молдови.

Учасників конференції привітали:

Семенюк Олег Анатолійович – доктор філологічних наук, професор, ректор Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

Михида Сергій Павлович – доктор філологічних наук, професор, проректор з наукової роботи Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

Турчак Анатолій Леонідович – кандидат педагогічних наук, професор, декан факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

На пленарному засіданні науково-практичної конференції з доповідями виступили:

Турчак Анатолій Леонідович, кандидат педагогічних наук, професор, декан факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ – ЯК ПІДРОЗДІЛУ УНІВЕРСИТЕТУ

Шевченко Ольга Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ У СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА)

Бондаренко Сергій Васильович, кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

ПРОБЛЕМИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЙОГО МОДЕРНІЗАЦІЇ

Коробов Микола Георгійович, завідувач науково-методичної лабораторії фізичної культури, спорту і захисту Вітчизни Комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА В КОНТЕКСТІ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Бур’яноватий Олександр Миколайович, викладач кафедри фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЮНИХ БІЙЦІВ-БАГАТОБОРЦІВ 6-8 РОКІВ НА ЕТАПІ ПОЧАТКОВОЇ ПІДГОТОВКИ

Кормільцев Володимир Володимирович, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри фізичної реабілітації Національного університету фізичного виховання і спорту України.

ПІДГОТОВКА БАКАЛАВРІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 227-ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

Сундукова Ірина В’ячеславівна, викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

ЗНАЧЕННЯ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я У ФОРМУВАННІ ЦІННІСНОГО СТАВЛЕННЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ ДО ЗАНЯТЬ ФІЗИЧНОЮ КУЛЬТУРОЮ

Руденко Сергій Анатолійович, викладач кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

УМОВИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ПРОФЕСІЙНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Русинюк Уляна Василівна, вчитель-асистент, вчитель лікувальної фізкультури навчально-виховного об’єднання ліцей-школа- дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П», м. Кропивницький.

ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА В ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Вовкогон Катерина Валентинівна, викладач, голова комісії з фізичного виховання та Захисту Вітчизни Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету.

ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНИХ ЯКОСТЕЙ У СТУДЕНТІВ ТЕХНІЧНИХ КОЛЕДЖІВ НА ЗАНЯТТЯХ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

МАЙСТЕР-КЛАСИ:

Щербатюк Наталія Іванівна, Заслужений тренер України з радіоспорту, старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

ОРГАНІЗАЦІЯ УРОКУ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ,

ВАРІАТИВНИЙ МОДУЛЬ «ТУРИЗМ» (в умовах шкільного залу)

Мельнік Анастасія Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ШКОЛЯРІВ

До Вашої уваги світлини цієї події

Також, на минулому тижні науки на факультеті фізичного виховання відбулася ХVІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми фізичної культури, олімпійського й професійного спорту та реабілітації у навчальних закладах України» з обговоренням таких проблем:

1. Теоретико-методичні, історичні, філософські, соціально-економічні аспекти фізичного виховання і спорту, рекреації, валеології та фізичної реабілітації.

2. Нетрадиційні і сучасні системи та методи оздоровлення.

3. Інноваційні підходи до підвищення рівня здоров’я і формування здорового способу життя.

4. Інтерактивні технології у формуванні професійних навичок майбутніх фахівців з фізичного виховання і спорту, здоров’я і здорового способу життя різних груп населення.

5. Професійне здоров’я і адаптивна фізична культура.

6. Військово-патріотичне виховання сучасної молоді засобами фізичного виховання і спорту.