istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

В ЦДПУ відбулася всеукраїнська науково-практична конференція   «Актуальні проблеми національного законодавства»

В ЦДПУ відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства»

17 листопада 2022 року на базі факультету історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства». Співорганізаторами конференції стали Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського та Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

У роботі наукового заходу взяли участь науковці, аспіранти, здобувачі закладів вищої освіти, зокрема, Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України, Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва ім. акад. Ф.Г.Бурчака НАПрН України, Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України», Науково-дослідного інституту публічного права, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та інших.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися декан факультету історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат історичних наук, доцент Л.М. Філоретова та доцент кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук Ю.В. Мех. Учасники конференції представили доповіді та обговорили проблемні питання національного законодавства.

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка представляли викладачі кафедри права та правоохоронної діяльності, здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів – спеціальності «081 Право», «014.03 Середня освіта (Історія та правознавство)».

Результатом проведення конференції стало видання збірника матеріалів тез доповідей. Всі учасники отримали сертифікати.

Інформацію надано оргкомітетом конференції