istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Підсумкова конференція з виробничої практики магістрантів-юристів

18 квітня 2024 року відбулася підсумкова конференція з виробничої практики здобувачів освітньої програми Право другого (магістерського) рівня вищої освіти ЦДУ ім. В.Винниченка.

На конференції були присутні здобувачі-магістри першого року навчання, керівники практики (доцент кафедри права та правоохоронної діяльності, к.ю.н Зеленко І.П., старший викладач, к.ю.н. Перевєрзев Д.М.) а також стейкхолдери: голова Кіровоградського окружного адміністративного суду Хилько Л.І. та практикуючий адвокат, к.ю.н., доцент Фомічов К.С.

Базами виробничої практики здобувачів стали Ленінський та Кіровський районні суди м. Кіровограда; Кіровоградський та Петрівський районні суди Кіровоградської області; адвокатське бюро «Позненка Юрія»; Помічнянська міська рада, Управління комунальної власності Кропивницької міської ради, Управлінні земельних ресурсів Миколаївської міської ради тощо.

Під час захисту результатів практичної підготовки магістри наголосили на особливостях застосування набутих компетентностей у практичній діяльності, оволодіння навичками розв’язання проблем, пов’язаних із реалізацією процесуальних функцій різних суб’єктів; участі в розробці проєктів нормативно-правових актів; умінні обґрунтовувати та мотивувати правові рішення, давати розгорнуту юридичну аргументацію тощо.

Активну участь у роботі звітної конференції прийняли стейкхолдери-роботодавці, які відмітили в цілому достатній рівень підготовки практикантів та акцентували увагу на найбільш важливих уміннях та навичках у практичній роботі адвокатів та суддів.

Таким чином, здобувачі продемонстрували відповідний рівень теоретичної фахової підготовки і підтвердили, що виробнича практика є вкрай важливою частиною освітнього процесу, що дає можливість застосувати здобуті знання практично.