istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Екскурсія до Етнолабораторії “Баба Єлька”

Студенти факультету історії, бізнес-освіти та права відвідали Етнолабораторію “Баба Єлька”, де отримали незабутні враження від побаченого і почутого. Засновники проєкту та громадської організації “Баба Єлька” Інна Тільнова та Світлана Буланова на власному прикладі ознайомили майбутніх істориків із основною ідеєю проєкту — привернути увагу до зв’язку поколінь, популяризувати знання про українську ідентичність та залучити молодь до активної участі у збереженні народних традицій.

Студенти побачили автентичні вишиті рушники, писанки, одяг, прикраси, почули цікаву інформацію та пам’ятні історії з експедицій . Дівчата змогли приміряти одяг — репліки за зразками старовинного одягу Центральної України.