20 лютого о 12.50 у 401 аудиторії ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ОЛЬГИ КИРИЛЮК “ІДУ НА МИР”

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

Запрошуємо взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Іноземна мова у професійній підготовці спеціалістів: проблеми та стратегії» яка відбудеться 15 лютого 2018 року на базі кафедри лінгводидактики та іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Інформаційний лист

Information Letter

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

28 грудня 2018 року на кафедрі української мови відбулося нагородження переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови.

За словами  Івана Франка, він – “найбільший поет польської нації і один з найгеніальніших людей, яких  видало людство”. На початку заходу Григорій Дмитрович Клочек - доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української та зарубіжної літератури , повернув усіх у світ геніального письменника та поділився власними думками з приводу творчості поета.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"

19 грудня, у день Святого Миколая, дітки традиційно отримують подарунки під подушки. Це свято вчить їх вірити в диво, але найголовніше, що малеча повинна взяти від Святого Миколая, - це милосердя, здатність турбуватися про інших. Такі якості виховуються в дитини перш за все в сімейному колі, але й школа впливає на формування позитивних рис. Тож не дивно, що майбутні вчителі, студенти педагогічного університету, виявили бажання поділитися теплом і добром з тими, кому цього бракує.