«Кубок ректора» зі спортивного бального танцю

main9 листопада в спортивному залі факультету фізичного виховання проходили змагання зі спортивного бального танцю на «Кубок ректора». Організаторами заходу стали народний ансамбль бального танцю «Конвалія» та Кіровоградський державний педагогічний університет. За статусом змагань – це відкритий чемпіонат Кіровоградської області. Для участі у ньому зареєструвалося 280 танцювальних дуетів із міст і містечок 4 областей України. У 19 категоріях змагалися танцюристи різного рівня майстерності віком від 3 до 42 років.

Спортивні бальні танці – це унікальне явище в сучасному спортивному й мистецькому житті, яке динамічно розвивається. Серед учасників, тренерів і суддів турніру велика кількість студентів і випускників КДПУ.

Нагороди переможцям і призерам змагань вручили ректор педагогічного університету професор Олег Семенюк і президент федерації спортивного бального танцю Кіровоградської області доцент Ігор Спінул.

Інформація надана Ректоратом.