Студенти педуніверситету зустрілися з кіборгами!

10686823 765048390233220 7558211193409784524 n7 листопада 2014 рокуна факультет філології та журналістики завітали славетні хлопціз 3-гополку спецпризначення. Викладачі кафедри української мови і кафедри видавничої справи та редагування, а також студенти факультету постійно проводять благодійні акції спільно з відомими волонтерами Олексієм Тітовим та Ігорем Толмачовим, які й допомогли в організації довгоочікуваної зустрічі з героями.

Велика лекційна аудиторія ледве вмістила всіх бажаючих. Хлопці щойно переступили поріг – одразу викликали гучні оплески вдячності присутніх.
Усі із захопленням слухали розповіді воїнів проте, як вдалося вижити під Іловайськом, про бої за Савур-Могилу, і про вже славетний – Донецький аеропорт.
З гордістю усвідомлюєш – ми маємо справжніх героїв, і головне, що вони – наші, рідні, кіровоградські!!!
Студенти й викладачі підготували подарунки хлопцям, а також передали кошти волонтерській організації для придбання теплих речей нашим кіборгам.

Інформація надана Науковим відділом.