Нові перемоги факультету фізичного виховання!

main11 листопада на факультеті фізичного виховання відбулася традиційна лінійка. Ректор Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка професор Семенюк О. А. привітав наших студентів з новими перемогами.

А нагород було багато! Так, Шевченко Крістіна – староста 41 групи, Майстер спорту України у складі збірної команди України брала участь у 17-му чемпіонаті світу з традиційного карате, який відбувся наприкінці жовтня 2014 року в м. Женева, Швейцарія. Наша студентка виборола третє місце у категорії змагань Ен-Бу (чол./жін.).

Студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Журба Олексій встановив два рекорди України в категорії «Спорт, спеціальна підготовка». У рамках проведення акції «Любиш Україну – вчись перемагати!» було презентовано такі вправи:

• потрійний оберт від себе гирею вагою 16 кг протягом 3 хвилин з передачею гирі іншому учасникові через постановку її на помості (трихвилинна естафета з потрійними обертами). Зафіксовано рекорд: 40 разів повторень;
  • подвійні оберти двома палаючими гирями від себе вагою 16 кг кожна протягом 1 хвилини. Зафіксовано рекорд: 15 разів повторень.

Ректор вручив Почесну грамоту Національної академії педагогічних наук України декану факультету фізичного виховання, кандидату педагогічних наук, професору Турчаку Анатолію Леонідовичу за вагомий внесок у розвиток педагогічної освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців та плідну наукову діяльність.

Так тримати, вперед до нових перемог!

Інформація надана Ректоратом.