Інформація про проведення заходів на факультеті педагогіки та психології щодо підтримки учасників АТО

Активно долучилися (60 студентів) до здачі крові на станції переливання крові «Здай кров – врятуй життя солдату».

Участь  студентів І-х курсів в майстер класі по виготовленню  творчих  робіт, який проводила бібліотека університету.

Створена силами студентів факультету волонтерська  група практичних психологів з психологічної допомоги воїнам з зони АТО  в Кіровоградському обласному госпіталі ветеранів ВВВ.

Організація та проведення благодійного  «Ярмарку». На виручені кошти були закуплені медикаменти та військові технічні засоби для ведення бою.

Проведена Акція « Теплота душі» ( силами студентів було зв’язано понад 80 пар теплих носків і передано солдатам в зону АТО.)

Проведена зустріч з випускником факультету Петровим Андрієм та з його бойовим товаришем Кравченком Денисом, які воюють в зоні АТО. На зібрані студентами кошти були закуплені. військові  технічні засоби для ведення бою.

Силами студентів та викладачів зібрані кошти для підтримки Кіровоградської військової частини № 34.

Студенти брали участь у загальноуніверситетському благодійному концерті «Вернісаж талантів».

Студенти спеціальності «соціальна педагогіка» за підтримки ЦСССДМ долучилися до всеукраїнської акції «Маскувальна сітка».

Декан факультету професор Рацул А.Б.

Інформація надана Ректоратом.