Про подання праць на здобуття щорічних премій Президента України для молодих вчених

Щорічні премії Президента України для молодих учених (далі – премії)  присуджуються за видатні досягнення в галузі   природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють розвитку науки.

Щороку присуджується 40 премій (з них – п’ятнадцять премій для молодих вчених Національної академії наук України) у розмірі 40 тисяч гривень кожна.

На здобуття премій представляються наукові праці, опубліковані у закінченій формі не менше ніж за рік до їх висунення.

У конкурсі на здобуття премій можуть брати участь наукові, науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, інженерно-технічні працівники  наукових установ, вищих навчальних закладів (далі – організації), що належать до сфери управління Міністерства.

Колектив претендентів на здобуття премії не може перевищувати чотирьох осіб. Вік осіб, які претендують на здобуття премій, не може перевищувати 35 років станом на 1 березня 2015 року.

Термін подання документів до Комітету з державних премій України — 28 січня 2015 року.

За більш детальною інформацією можна звертатися до завідувача науково-дослідної частини університету Лівицької Інни Адамівни. Тел.: 2-05; 22-56-74

Додаток: інструкція до підготовки матеріалів.