Відбулася першість КДПУ зі скелелазіння

DSCN1526Вже втретє на скелелазному стенді, встановленому на факультеті фізичного виховання нашого університету, відбулася першість КДПУ зі скелелазіння. Близько 30 юнаків та дівчат змагалися на скелелазних трасах на швидкість.

Перше місце серед юнаків виборов студент ІV курсу природничо-географічного факультету Коваленко Максим (43 група), другим, програвши лише 0,25 сек., став випускник факультету фізвиховання Коток Іван. Минулорічний переможець цих змагань – Олексин Микола (природничо-географічний факультет, 32 група) посів ІІІ місце.

Напруженою була боротьба і серед  дівчат. І місце впевнено посіла студентка ІV курсу природничо-географічного факультету  Сурмай Лариса (41 група), ІІ місце виборола студентка І курсу факультету філології та журналістики Сидоренко Олександра (13 група), на ІІІ місці – студентка І курсу природничо-географічного факультету Костенко Анастасія (13 група).

В командному заліку серед факультетів впевнено переміг природничо-географічний факультет, ІІ місце несподівано посів факультет філології та журналістики, на ІІІ – команда  факультету фізичного виховання.

Інформація надана Ректоратом.