Нові спортивні перемоги студентів факультету фізичного виховання!

img 02Студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Олексій Журба брав участь на Чемпіонаті України з гірьового спорту серед юніорів, який проходив у с. Чкалово Дніпропетровської області з 27.02.15р. по 02.02.15р. У запеклій боротьбі Олексій здобув ІІ місце в двоборстві серед юніорів та ІІІ місце в довгому циклі серед юніорів.

Наступною перемогою чемпіона стало ІІ місце в довгому циклі на  студентському Чемпіонаті України серед студентів в м. Харкові, який проходив з 12.02 по 16.02.

Факультет також  може пишатися особистим досягненням студента І курсу  Володимира Алімського який виконав норматив майстра спорту з легкої  атлетики на традиційній матчевій зустрічі юніорських команд Білорусі та України 27 лютого у Могильові. Він став сьомим дійсним майстром спорту Кіровоградщині поряд з Дмитром Яковенком, Олександром Шелестом, Тетяною Мельник, Денисом Тесленком, Марією Опрею та Віталієм Пархоменком.

Щиро вітаємо Олексія і Володимира та зичимо нових перемог!

Інформація надана Факультетом фізичного виховання.