Куриленко Наталія Валентинівна «Формування екологічної компетентності учнів основної школи у процесі навчання фізики»

16 жовтня 2015 року (п’ятниця) о 1400 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23.053.04 у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка (у залі для науковців бібліотеки університету) відбудеться захист кандидатської дисертації зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика).

Науковий керівник

• доктор педагогічних наук, професор Шарко Валентина Дмитрівна, завідувач кафедри фізики та методики її навчання Херсонського державного університету.

Офіційні опоненти

• завідувач кафедри теорії та методики навчання фізики і астрономії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Міністерства освіти і науки України, доктор педагогічних наук, професор Сиротюк Володимир Дмитрович;
  • професор кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Міністерства освіти і науки України, кандидат педагогічних наук, доцент Терещук Сергій Іванович.

З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

З матеріалами захисту можна ознайомитися на сторінці спеціалізованої вченої ради К23.053.04