• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Нові звершення у спорті студентів факультету фізичного виховання.

img 01З 10 по 16 липня у болгарському місті Золоті Піски проходив відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та ветеранів за версією Міжнародного союзу гирьового спорту. У змаганнях брали участь 228 спортсменів із 19 країн. Олексій Журба студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання разом з тренером, завоював звання чемпіона Європи в парному жонглюванні гирями. Наступного змагального дня Олексій Журба, у вправі поштовх довгим циклом з результатом 40 підйомів, виборов бронзову нагороду серед юніорів. Олексій також став бронзовим призером чемпіонату Європи у складі збірної команди України в естафеті.

Так, студентка І курсу Буйнова Юлія на Чемпіонаті Союзу Гирьового Спорту України, який проходив в м.Рівне 13-16.08 2015р. в змагальній дисципліні ривок (гиря вагою 24кг) з результатом 55 підйомів здобула 3 місце серед 83 учасників з 13 регіонів України, а Олексій Журба у вправі поштовх довгим циклом серед чоловіків, з результатом 40 підйомів посів 2 місце.

Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо нашим спортсменам успіхів у навчанні та нових перемог у спорті!