Контрольна робота для учасників ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

10 лютого в приміщенні Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В.Винниченка проведено контрольну роботу для учасників ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук. Після завершення етапу реєстрації в актовій залі відбулася настановча нарада щодо порядку проведення другого туру конкурсу — захисту. На початку заходу з вітальним словом до учасників виступив ректор ЦДПУ ім. Винниченка та президент Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді Олег Семенюк.

У першій частині конкурсу-захисту написано 552 контрольні роботи у 59 секціях, а друга частина конкурсу - захисту досліджень відбудеться 17 лютого в приміщенні ЦДПУ ім. В. Винниченка.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Бажаємо учасникам успіхів та перемоги у конкурсі.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"