Зустріч з освітянами Кіровоградщини Міністра освіти і науки Лілії Гриневич

19 лютого, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич відвідала з робочим візитом Кіровоградщину, і Кропивницький зокрема. Программа на день була насиченою, адже Пані Міністр відвідала декілька шкіл - “Олександрівське навчально-виховне об'єднання №1” та “Навчальне-виховне об'єднання №25”, де запроваджують нову методику навчання у двох классах в межах нових Держаних стандартів у початковій освіті.

Зустрілася з освітянами області та поспілкувалася з ними у форматі “відкритий мікрофон”. По завершенню зустрічі відбулася робоча нарада представників Міністерства освіти і науки із керівниками закладі вищої освіти Кіровоградщини. Ректорат та адміністрація Центральноукраїнського державного педагогічного університету мені В.Винниченка також долучилася до зустрічі з Міністром освіти і науки Лілією Гриневич. Під час зустрічей були порушені всі проблемні питання освітніх напрямків. Запитання від освітян були гострими і конкретними, як і відповіді на них від пані Міністра.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"