Захід об’єднав учителів фізико-математичних дисциплін Кіровоградської області та авторів провідних підручників з фізики та математики для учнів закладів загальної середньої освіти. Під час відкриття семінару-практикуму учасників привітали проректор з наукової роботи С.П. Михида та декан фізико-математичного факультету Р.Я. Ріжняк.

DSC 8302

Основними спікерами заходу стали:

- Гельфгат Ілля Маркович, Заслужений вчитель України, викладач Харківського фізико-математичного ліцея № 27, автор підручників і навчальних посібників з фізики;

- Засєкіна Тетяна Миколаївна, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, автор підручників та навчальних посібників з фізики;

- Нелін Євген Петрович, завідувач кафедри тестових технологій і моніторингу якості освіти Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, автор підручників та навчальних посібників з математики;

- Сиротюк Володимир Дмитрович, завідувач кафедри методики навчання фізики та астрономії, головний редактор журналу «Фізика та астрономія в школі» та «Наукового часопису» НПУ імені М.П. Драгоманова, автор підручників та навчальних посібників з фізики.

Для учасників семінару крім пленарного засідання був проведений круглий стіл. Всім учасникам заходу була запропонована цікава культурна програма у музеях фізико-математичного факультету та надані змістовні презентаційні матеріали.

DSC 8305

Більше детальну інформацію про семінар-практикум та повний фотозвіт дивіться на сайті фізико-математичного факультету.

Інформацію надано факультетом математики, природничих наук та технологій