Зимові експромти на мистецькому факультеті!

Мистецький молодіжний простір існує – сучасний, креативний, талановитий, неординарний та несподіваний. ЦДПУ імені В.Винниченка може пишатися, що має такі таланти.

Новий семестр на мистецькому факультеті Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка розпочато активною культурно-просвітницькою діяльністю. 14 лютого факультет відсвяткував День Закоханих прекрасним, теплим, ліричним концертом, в якому взяли участь найкращі солісти та творчі колективи факультету.

21 лютого продемонстрував свою творчість автентичний фольклорний ансамбль чоловіків під керівництвом Григорія Палія із с. Соколівка Кіровоградської області. В концерті звучали українські народні пісні в оригінальному аранжуванні.

6 березня сильна половина мистецького факультету привітає всіх жінок зі святом весни та кохання та подарує концерт під назвою «Весна у полоні кохання».

15 березня у залі двоповерхового корпусу відбудеться концерт української музики, в якому презентують свої творчі здобутки юні солісти та творчі колективи музичної школи № 1 імені Г.Г. Нейгауза «Усе моє, все зветься Україна».

Дякуємо організаторам та учасникам концертів за титанічну працю, професійну майстерність, творчу атмосферу, емоційну насиченість та прекрасний настрій. Чекаємо з нетерпінням нових творчих проектів!

Інформацію надано мистецьким факультетом