Студенти природничо-географічного факультету разом з викладачем пройшли 12-годинні курси з надання долікарської допомоги. Навчання здійснювали інструктори-волонтери Кіровоградської обласної організації Товариства червоного хреста України.

В приємній атмосфері невимушеного спілкування учасники курсів здобували знання щодо порядку дій при виявленні постраждалих у невідкладних станах, ситуаціях масового ураження, ситуаціях, що загрожують життю і здоров’ю людей, проведення серцево-легеневої реанімації. Значна частина часу відводилася для відпрацювання і закріплення практичних навичок транспортування, іммобілізації, десмургії тощо.

21 листопада 2017 року студенти 35-ї та 15-ї груп відвідали «Кіровоградський обласний краєзнавчий музей» на чолі з викладачем професором кафедри біології Калініченко Н.А.

З самого початку екскурсії нас ознайомили з географічним положенням, особливостями та досягненнями Кіровоградської області. Далі ми познайомилися з цікавими історичними даними та особистостями відомих науковців, які досліджували наш край. Ще багато цікавого нам повідомили під час екскурсії, я навіть і не помітив, як пройшли півтори години. Наприкінці екскурсії я навіть повернувся до географічного відділу, де своєю красою нас дивував штучно відтворений фонтан, та кинув монетку, щоб неодноразово відвідати цей цікавий та дуже важливий заклад. Крім цікавої інформації, нам ще була представлена галерея з фото та гербарних колекцій представників Червоної книги України. Для нас, біологів – це не новинка, але для населення це може стати посібником, яких саме тварин треба особливо захищати, на жаль від нас самих.

Шановні колеги! Природничо-географічний факультет Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка запрошує Вас узяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет–конференції: «Стратегії інноваційного розвитку природничих дисциплін: досвід, проблеми та перспективи», яка відбудеться 22 березня 2018 року

Інформацію надано природничо-географічним факультетом

Під час проведення економічної  практики студенти-географи IV курсу відвідали Міжнapoдну aгpoпpoмислoву вистaвку «AGROEXPO-2017», де на власні очі переконалися, що «AGROEXPO» є не прoстo регioнальнoю, а дiйснo мiжнарoднoю виставкoю, на якій представлені світові лідери машинобування, в тому числі і місцевого виробництва.

19 жовтня на природничо-географічному факультеті відбувся щорічний конкурс серед першокурсників факультету «Вернісаж талантів». Були представлені яскраві та цікаві номери. Глядачі гучно підтримували перший курс, який хвилювався перед виступом,але впорався на всі 100%!

З першим номером виступила Оксана Потапенко, з дуже чуттєвим віршом, який написала власноруч. Наступним і не менш вражаючим був cучасний танець хіміків та біологів. Також Вернісаж віднайшов молодий талант на нашому факультеті – Сапова Яна, яка співала дуже проникливо та душевно, всі були в захваті від її співу.