pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

На факультеті педагогіки, психології та мистецтв відзначили День психолога

23 квітня в Україні відзначають Всеукраїнський день психолога. У межах цієї події під гаслом «Ментальне здоров'я – запорука благополуччя» викладачі кафедри психології та соціальної роботи, запрошені спікери і стейкхолдери провели цикл заходів до Дня психолога факультету педагогіки, психології та мистецтв.

На кафедрі мистецької освіти відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Мистецький освітній простір у контексті реалізації сучасної парадигми освіти»

Пленарне  засідання конференції відкрив ректор ЦДУ ім. В. Винниченка, доктор юридичних наук, професор Євген СобольОчільник університету наголосив на важливості мистецько-педагогічної освіти в розбудові сучасного українського суспільства. Також запевнив, що професорсько-викладацький склад ЦДУ ім. В. Винниченка завжди відкритий до співпраці з вітчизняними й зарубіжними партнерами.

Виробнича (педагогічна) практика

Так креативно реалізують набуті знання студенти спеціальності 014 "Музичне мистецтво" під час проходження педагогічної практики.

День довкілля на факультеті педагогіки, психології та мистецтв

Приємне з корисним поєднують студенти 2 та 3 курсу факультету педагогіки, психології та мистецтв разом із деканом факультету Ярославом Галетою, заступницею декана з виховної роботи Наталею Андросовою, викладачами: Долорес Завітренко, Юлією Руденко, Сергієм Мельничуком, Мариною Назаренко, Оленою Горською, Світланою Печененко, Алісою Кушніровою на базі відпочинку «Буревісник». Мета: допомогти у впорядкуванні території та помилуватися красою природи.

Викладачі та студенти кафедри мистецької освіти прийняли участь у Всеукраїнському Круглому столі «Діяльність студентського наукового гуртка у сучасному університеті»

Викладачі кафедри мистецької освіти, професор Алла Растригіна, керівник студентської наукової проблемної групи «Музична освіта і виховання  в реаліях сучасної мистецької парадигми освіти», доцент Жанна Колоскова, відповідальна за студентську наукову роботу та  студентки музичного відділення першого (бакалаврського)  рівня вищої освіти, староста проблемної групи Анастасія Кононеко ( 4 курс) та член групи Олена Шкіль ( 3 курс) прийняли участь у Всеукраїнському Круглому столі «Діяльність студентського наукового гуртка у сучасному університеті».