pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Конкурс інсценованих казок на факультеті педагогіки та психології

img 04Вже  традиційно, що у стінах факультету педагогіки та психології відбувається конкурс інсценізації казок відомого педагога Василя Олександровича Сухомлинського. Його педагогічна спадщина  не застаріла,навпаки, вона обігнала час. Вчителі не тільки нашої країни, а і з далеких країн використовують  його методики на своїй практиці. З метою ознайомлення з творчістю та ідеями педагога, був створений даний конкурс, який відбувся 22 вересня.

Цього року прийняли участь чимало студентів-першокурсників:11,12,14,15,16,18 групи.

Перед початком заходу присутні мали змогу побачити оновлені книжки Сухомлинського та подивитися відео, яке змусило задуматися майбутніх педагогів над тим як же стати справжнім майстром своєї справи.

У вас є також можливість поміркувати переглядаючи дане відео:

Декан факультету педагогіки та психології - Рацул Анатолій Борисович побажав учасникам успіхів та висловив свої побажання: "Сподіваюсь ви станете послідовниками Сухомлинського, і  той багаж знань, який він залишив стане вам у пригоді" .

Казки з якими виступали першокурсники:.

18 група казка "Суниці для Наталі"
15 група "Сива волосинка"
12 група " Пелюстка і Квітка"
11 група "Лялька зі старих клаптиків"
14 група "Дівчинка і ромашка".
16 група "Легенда про золоте зернятко".

За результатами конкурсу переможцями стали:

І місце 12 група
ІІ місце: 15 група
ІІІ місце:11 група

Інформація надана Студентською радою психолого-педагогічного факультету