Наука

У ЦДУ відбулася конференція «Наука в університеті: досягнення, проблеми, перспективи розвитку»

23 травня 2023 року в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка відбулася конференція «Наука в університеті: досягнення, проблеми, перспективи розвитку».

Привітав учасників конференції ректор університету, професор Євген Соболь.

З доповіддю виступила проректор з наукової роботи, професор Лілія Клочек. Були висвітлені результати наукових досягнень викладачів університету у 2022-2023 н.р., актуалізовані проблем розвитку університетської науки, окреслені шляхи оптимізації науково-дослідної діяльності в університеті.

Свої наукові здобутки презентував кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти Дмитро Соменко у доповіді «Перспективи використання штучного інтелекту та нейромереж в освіті».

За сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток науки викладачі університету були нагороджені відзнаками Міністерства освіти і науки України, Кіровоградської обласної військової адміністрації, Кіровоградської обласної ради, Міської ради, ЦДУ ім. В. Винниченка.

fmpnt

Викладачі факультету математики, природничих наук та технологій

fppm

Викладачі факультету педагогіги, психології та мистецтв