Шановні молоді вчені! Звертаємо Вашу увагу, що розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Міністерством освіти і науки України оголошено конкурс на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених на 2018 – 2020 роки. Вимоги до оформлення матеріалів розміщені у листі МОН України від 11.01.2018 р. №18.4-5.

Голова ради молодих вчених ЦДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Михайлівна Трифонова долучилася до проекту «Фіз-мат ЦДПУ – «кузня кадрів». Під час зустрічей з учнями випускних класів закладів загальної середньо освіти Кіровоградської та Миколаївської областей були визначені їх пріоритети у виборі майбутньої спеціальності.

Інформацію надано радою молодих науковців

18 грудня 2017 року відбулось підсумкове засідання Ради молодих вчених ЦДПУ. На порядок денний були винесені питання:

1. Здобутки молодих науковців за 2017 р.
  2. Рейтинг молодих науковців за 2016 – 2017 н.р.
  3. Держбюджетні теми, премії та стипендії для молодих науковців.
  4. Програма національних обмінів.

Молоді вчені Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка активно проводять наукові дослідження у різних галузях. Підтвердженням цього стала презентація монографії «Комунікативний імідж президента», автором якої є Олена Олегівна Чорна – кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики, член Ради молодих вчених ЦДПУ ім. В. Винниченка.