Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливості отримання стипендій від Уряду Словаччини, який виділив 5 стипендій на часткове навчання студентів у вищих навчальних закладах і 5 стипендій для стажистів та докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів і вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців. Стипендії виділені в межах програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки.

Інформацію надано науковим відділом

У 2018 році уряд Китайської Народної Республіки надав громадянам України 76 стипендій на 2018-2019 навчальний рік згідно з умовами двосторонньої угоди між Україною та КНР, а також зважаючи на наміри розширити співробітництво в галузі освіти.

Інформацію надано науковим відділом

Британська Рада у співпраці з мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу EUNIC оголошує початок трирічної програми Culture Bridges. Програма фінансується Європейським Союзом у рамках підтримки України в реалізації Угоди про асоціацію. Метою проекту є розвиток українського культурного сектору та ефективніша взаємодія України з культурними організаціями ЄС.

Інформацію надано науковим відділом

Міжнародний відділ університету повідомляє викладачів, зацікавлених в участі у програмі Erasmus + про можливість на подання заявок для участі у програмі на 2018 рік. Оголошення про програму Erasmus + Call for Proposals 2018- EAC/A05/2017 на всіх офіційних мовах ЄС було опубліковано 25 жовтня 2017.

Інформацію надано науковим відділом

Відкрито конкурс на участь у Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України, що є інноваційним проектом з формування культури лідерства у вітчизняній вищій освіті. Програма поєднує серію навчальних модулів від провідних тренерів Фундації лідерства у вищій освіті (Велика Британія), можливість здійснення навчального візиту до британського партнерського вузу, а також практику лідерського потенціалу у формі роботи над інституційним проектом змін.

Інформацію надано науковим відділом

Відкрито конкурсний набір студентів на семестровий обмін у Поморську академію (м. Слупськ, Польща) протягом весняного семестру (19.02.2018 по 30.06.2018)

Інформацію надано науковим відділом

Мабуть, кожен студент розмірковував над тим, як проходить навчання за кордоном. Адже не секрет, що наші навчальні програми та підходи до навчання суттєво відрізняються! Я також міркувала та мріяла, доки не отримала шанс навчатися за кордоном.

Міністерство освіти і науки України продовжує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію українсько-литовських обмінів молоддю. До пріоритетів конкурсу 2017 року належить наступна тематика:

• ідентифікація спільної історичної та культурної спадщини, а також її підтримка та популяризація серед молоді обох країн; у тому числі шляхом поширення цінностей і програм ЮНЕСКО та інших агенцій ООН;
  • відзначення 620-ї річниці заснування кримсько-татарської громади у Великому Литовському Князівстві; підтримка кримсько-татарської культури, захист прав людини;
  • поширення європейських цінностей серед молоді, обмін досвідом європейської та євроатлантичної інтеграції, зміцнення співпраці між Литвою та Україною в рамках Європейського Союзу, Ради Європи, ОБСЄ та НАТО.

Шановні викладачі та аспіранти! Повідомляємо про можливість пройти науково-педагогічне стажування «ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ, СУЧАСНІ МЕТОДИ ВИКЛАДАННЯ ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ: ДОСВІД VARNA UNIVERSITY ОF MANAGEMENT»