Оголошення

Розпочато конкурс на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених

Міністерство освіти і науки України інформує, що відповідно до "Положення про стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 1994 р. № 560, розпочався етап формування, висунення та подання заявок претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Для організації участі молодих вчених в конкурсі на здобуття зазначених Стипендій необхідно до 23 вересня 2022 року подати до навчально-наукового відділу університету (25006, м. Кропивницький, вул. Шевченка, 1, корпус 5, каб. 213, телефон (0522) 35-13-06; e-mail: [email protected]) пакет документів у 2 примірниках, оформлених згідно з умовами і порядком проведення конкурсу на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених.

Положення та Умови і порядок розміщені на сайті Комітету з Державних премій України у галузі науки та техніки.