Оголошення

В ЦДУ відбудеться всеукраїнська студентська конференція «Філологічні, лінгводидактичні та медійні дослідження: сучасні тенденції та перспективи»

Запрошуємо взяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції для студентів та молодих науковців

«Філологічні, лінгводидактичні та медійні дослідження: сучасні тенденції та перспективи»,

яка відбудеться 30 квітня 2024 року на факультеті української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Тематичні напрями:

1. Актуальні питання мовознавства та літературознавства.
  2. Методика викладання української мови та літератури.
  3. Сучасні засоби фахової підготовки вчителя іноземних мов і зарубіжної літератури.
  4. Міжкультурна комунікація.
  5. Проблеми теорії і практики перекладу.
  6. Прикладна лінгвістика.
  7. Медійна комунікація.

Заявку надсилати на електронну скриньку [email protected] до 20 квітня 2024 року.