Навчати і навчатися: як і куди зростати українському вчительству?

Запрошуємо викладачів та студентів ЦДПУ ім. В. Винниченка взяти участь в онлайн-опитуванні, присвяченому темі підвищення кваліфікації й сертифікації педагогічних працівників, що проводиться Міністерством освіти і науки України за підтримки Міжнародного благодійного фонду “Відродження” і Фонду народонаселення ООН в Україні.

Методичну підтримку надають Державна інспекція якості освіти і фінська компанія “Lumo Education”. Інформаційну допомогу забезпечують ГО “Батьківський контроль”, ГО “Відкритий університет Майдану”, студія онлайн-освіти “EdEra”, ГС “Міжнародний інститут інтегрального розвитку”, Лабораторія освітніх змін ImpactHub Odessa, компанія “Лінгвіст”, портал “Нова українська школа”, ГС “Освіторія”, Благодійний фонд Порошенка, ГО “Смарт освіта”, ГО “Український інститут майбутнього”, Центр нової освіти Івана Іванова, Amnesty International в Україні, Microsoft в Україні.

Веб-сторінка ініціативи: www.edcamp.org.ua/teachandlearn.

Посилання на опитувальник: http:/bit.ly/edcampteachandlearn.

Інформацію надано навчально-науковим відділом