Н.Р. 2018 профком

 

10–20 січня санаторій «Червона калина» (Рівненська область)

Спеціалізація лікування: захворювання серцево-судинної, нервової системи, органів травлення і дихання, опорно-рухового апарату. Мінеральні води: хлоридно-натрієва, йодо-бромна.

2-місні кімнати з усіма зручностями, вартість 5350 грн. на 1 особу (у вартість входить: проїзд, страхування, проживання, 4-разове харчування,
лікування).

Заявки та кошти в сумі ½ вартості путівки надати до 20 листопада. Решту коштів – до кінця грудня.

 

Профком пропонує ультразвукове дослідження та мамографію для працівників на території університету в кінці листопада – початку грудня.

 

день учителя профком 2017

 

21 вересня 2017 року відбулася звітна профспілкова конференція Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. З 620 осіб, які перебувають на обліку первинної профспілкової організації викладачів і співробітників вишу, на звітну конференцію делеговано 262 члени профспілки.

 

21 вересня (четвер), о 1240 відбудеться профспілкова конференція викладачів і співробітників педуніверситету.

Порядок денний

  1. Про зміну назви первинної профспілкової організації викладачів і співробітників педуніверситету.

  2. Про трудові відносини в університеті та перспективи їх розвитку.

  3. Різне.

 

7 жовтня

с. Легедзино – м. Умань (музей Трипільської культури, парк «Софіївка», світломузичне шоу – фонтан «Перлина кохання»).

Вартість 185 грн. (у вартість входить: проїзд, страхування, екскурсія та вхідний квиток у музей, вхідний квиток у парк «Софіївка»).

14–16 жовтня

м. Радомишль (замок Радомисль) –

м. Житомир (оглядова екскурсія) –

м. Острог (Острозький замок) –

м. Дубно (Дубенський замок, Тараканівський форт) –

м. Луцьк (музей Волинської ікони, оглядова екскурсія, замок Любарта).

Вартість 1260 грн. (у вартість входить: проїзд, страхування, проживання, два сніданки, усі екскурсії та вхідні квитки).

Заявки та кошти в сумі ½ вартості екскурсій надати до 20 вересня. Решту коштів – до 4 жовтня.

 

Детальніше

 

04 28 08 18

 

З 22 лютого по 29 березня 2017 року у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені В. Винниченка проходила традиційна Спартакіада «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників вишу. У цьому році, на жаль, повноцінно у всіх змаганнях взяло участь лише три команди: об’єднана збірна факультету фізичного виховання, історії та права й фізико-математичного факультету. Представники мистецького факультету відзначились лише у плаванні, настільному тенісі та шашках, і то, не у повному складі. Інші факультети та підрозділи університету знову проігнорували Спартакіаду, що свідчить про відсутність їхньої мотивації до оздоровлення, неналежну роботу первинних профспілкових організацій цих факультетів та підрозділів до проведення спортивно-масової роботи серед викладачів та співробітників. Можливо необхідно внести корективи в саму організацію проведення Спартакіади «Здоров’я». Наприклад, проводити змагання лише з окремих видів спорту чи визначити конкретних відповідальних за певні види змагань, зокрема, кафедру фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури, надати їм організаційні, фінансові та інші важелі впливу на деканати, голів профбюро підрозділів університету тощо. Доцільно було б надати певну кількість годин (як пропозиція, 10 годин за участь в одному виду змагань) до картки обліку виконання організаційної роботи викладача за рік. Варто також додавати певну кількість годин викладачам за відвідування спортивних гуртків, що функціонують на базі університету. Пропозиції щодо проведення нового формату Спартакіади «Здоров’я» просимо направляти до профкому університету, а також у спортивно-оздоровчу комісію профкому (голова О.В. Арапов, члени комісії: Л.П. Томак, А.Л. Бабенко, Р.Р. Абашев).