Спеціалізовані вчені ради

Оголошення про засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 23.053.001 Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

Повідомляємо, що засідання спеціалізованої вченої ради Д 23.053.001 Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка для проведення разового захисту дисертації Вставської Тетяни Василівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Право» за спеціальністю «Право» відбудеться 01 липня 2020 року у залі засідань вченої ради о 10.30 за адресою: 25006, вул. Шевченка, 1, м.Кропивницький.

Тема дисертації: «Адміністративно-правовий статус осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції в Україні»

Науковий керівник: Гриценко Володимир Григорович, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри галузевого права та правоохоронної діяльності, заслужений юрист України