Спеціалізовані вчені ради

Оголошення про засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 23.053.009 Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

Повідомляємо, що засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 23.053.009 Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка для проведення разового захисту дисертації Карпенко Юлії Петрівни на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 – Освітні, педагогічні науки відбудеться 13 травня 2021 року у залі засідань об 11.00 за адресою: 25006, вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький.

Тема дисертації: «Формування готовності майбутніх сімейних лікарів до науково-дослідної діяльності у процесі професійної підготовки».

Науковий керівник: Князян Маріанна Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри французької філології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.