Шановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі в роботі
VІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу
«Сходинки до майстерності»,
який відбудеться 14-15 листопада 2020 р. м.Кропивницький

 

Центральноукраїнський державний педагогічний університет
імені Володимира Винниченка
повідомляє, що вибори ректора відбудуться

20 жовтня 2020 року  з 9:00 до 15:00 години.

      В голосуванні приймають участь всі науково-педагогічні та педагогічні працівники, обрані представники з числа не педагогічних працівників та обрані представники з числа осіб, що навчаються.

      Голосування проводитиметься за адресою: вул. Шевченка 1, зал засідань (аудиторія № 204) навчального корпусу № 5.     

При собі мати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, водійські права, студентський квиток).

З повагою

Організаційний комітет та виборча комісія

 

“Європейська ліга професійного розвитку” (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas (Варшава) організовує міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Інформацію надано науковим відділом
 

Вінницький кооперативний інститут проводить Міжнародну науково-практичну конференцію “Наука і проблеми, перспективи інноваційного розвитку в освіті”.

Інформацію надано науковим відділом
 

11-13 листопада 2020 р. Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького проводить Міжнародну науково-практичну конференцію “Педагогіка мистецтва для збереження і розвитку психофізіологічного здоров’я і культурного зростання особистості впродовж життя”.

Інформацію надано науковим відділом
 

Сьогодні, 16 жовтня 2020 року, о 14 годині, на прохання співробітників університету, відбудеться додаткова зустріч з кандидатами на посаду ректора Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Зустріч відбудеться за адресою: вул. Шевченка 1, актова зала університету, навчальний корпус № 1.

Запрошуємо всіх бажаючих.

З повагою Організаційний комітет

та Виборча комісія

 

До відома  співробітників та  студентів університету!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12 жовтня 2020 року № 1/9-575 «Про вжиття заходів із протидії розповсюдженню COVID-19», зустрічі із кандидатами на посаду ректора Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка переносяться.

Зустріч відбудеться 15 жовтня 2020 року о 14 годині 10 хвилин, за адресою: вул. Шевченка 1, актова зала Університету, навчальний корпус № 1.

Запрошуємо всіх бажаючих.

З повагою Організаційний комітет

та Виборча комісія

 

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка повідомляє, що вибори ректора відбудуться 20 жовтня 2020 року  з 9-00 до 15-00 години.

 

Повідомляємо про можливість онлайн участі у щорічній безкоштовній виставці вищої освіти в США, що проводиться офісом EducationUSA в Україні.

 

До участі у роботі конференції запрошуються науковці, науково-педагогічні та педагогічні працівники, керівники закладів освіти, аспіранти, магістранти, студенти, краєзнавці. Конференція відбудеться 6 листопада 2020 року.

Інформацію надано науковим відділом