Організаційний комітет запрошує вас взяти участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній онлайн-конференції «Теоретико-методологічні проблеми практичної психології та її перспективи розвитку», (присвяченій 125-річчю з Дня народження Жана Піаже), яка відбудеться 23 квітня 2021 року.

 

Спілка англійської мови України оголошує Всеукраїнський конкурс з написання есе 2021.
До конкурсу запрошуються школярі та студенти віком 16 - 22 роки.
Учасник повинен написати англійською мовою есе на тему:
Each competitor should write in English an original essay on the topic:
“What is the best way to encourage positive conversation about contentious issues?”
Кінцевий термін подання есе - 30 червня 2021 року.

 

Запрошуються ЗВО до участі в програмі університетських обмінів «САМ Україна». Це як Erasmus+, тільки в межах України — між університетами з різних областей. 

 

Запрошуємо 26 травня 2021 року взяти участь у ІV Міжнародній студентській науково-практичній конференції: «Митець з українською піснею в серці», присвяченій 100-річчю вшанування пам’яті Миколи Леонтовича», яка відбудеться у дистанційному форматі.

 

Конкурс читців творів Уільяма Шекспіра 2021, який проводить громадська організація Спілка англійської мови в Україні, відбудеться онлайн з 1 по 23 квітня 2021 року на факультеті іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Інформацію надано факультетом іноземних мов
 

Запрошуємо Вас до участі в роботі
VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Мистецька освіта XXI століття: виклики сьогодення»
присвяченій 100-річчю із дня заснування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка
яка відбудеться 15-16 квітня 2021 року

Інформаційний лист

Програма конференції

 

У 2020-2021 навчальному році ЦДПУ ім. В. Винниченка проходить процедуру акредитації освітньо-професійних програм “Дошкільна освіта та Початкова освіта” і “Дошкільна освіта” за спеціальністю 012 Дошкільна освіта другого (магістерського) рівня вищої освіти.

 

З 15 березня юридична клініка "Artium De Lex" відновлює свою роботу з надання безоплатної правової допомоги у звичайному режимі.

Ми працюємо з 14:00 до 16:00 кожного вівторка, середи та п'ятниці у кабінеті №108 п'ятиповерхового корпусу з дотриманням усіх карантинних норм та обмежень.

Допомога надається студентами-консультантами під керівництвом викладачів-кураторів та керівника Юридичної клініки з усіх галузей права, окрім кримінального.

 

Інформаційний центр ЄС в м. Кропивницькому, який працює в ЦДПУ ім. В.Винниченка, ввійшов у список переможців програми проекту Представництва Європейського Союзу в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» та запрошує до співпраці.

 

Запрошуємо Вас взяти участь у ХV Міжнародній науково-практичній конференції «Мови і світ: дослідження та викладання», яка відбудеться 25 березня 2021 року на факультеті іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (ЦДПУ) міста Кропивницький (В РЕЖИМІ ОНЛАЙН НА ПЛАТФОРМІ Google meet)