Міністерством освіти і науки України оголошено щорічний конкурсний відбір проєктів, фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних та експериментальних розробок за участю закладів вищої освіти та наукових установ, які належать до сфери управління МОН. Відповідний наказ від 29 вересня 2021 р. № 1028 опублікований на сайті Міністерства.

Інформацію надано науковим відділом
 

4 жовтня 2021 року МОН оголошено конкурс проєктів наукових робіт і науково-технічних розробок молодих вчених. Відповідний наказ МОН від 29.09.2021 №1027 опубліковано на офіційному сайті.

Інформацію надано науковим відділом
 

Шановні колеги! Оголошується конкурс на подання заявок на навчання у рамках міжнародного проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» № 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP.

 

Ліцензований Мовний Центр, що був створений на базі Факультету Іноземних мов ЦДПУ ім..В.Винниченка запрошує всіх бажаючих завітати до нас та обрати програму навчання.
Ми пропонуємо:
ЯКІСНА ПІДГОТОВКА ДО СКЛАДАННЯ ЄВІ ТА ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ ТА НІМЕЦЬКОЇ МОВ!
АНГЛІЙСЬКА ТА НІМЕЦЬКА ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ ТА ДЛЯ ТИХ, ХТО ЛЮБИТЬ ПОДОРОЖУВАТИ!
ПІДГОТОВКА ДО МІЖНАРОДНИХ ІСПИТІВ З АНГЛІЙСЬКОЇ ТА НІМЕЦЬКОЇ (IELTS, FCE, PET, KET, PTE, DSH, TestDaF та ін.)

 

Здобувачі вищої освіти 1 курсу першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів вищої освіти державної основи навчання, які належать до пільгових категорій, запрошуються до читальної зали бібліотеки університету (2-й поверх), на 12:30 22 вересня 2021 року, Середа (вхід через 5-поверховий корпус) для дооформлення соціальної стипендії.
З собою слід мати пакет необхідних документів (по 2 прим.), згідно Положення про порядок призначення і виплати стипендій в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка.

 

Національна академія наук України оголошує конкурси на здобуття
Золотої медалі імені В.І.Вернадського НАН України,
Премій імені видатних учених НАН України, а також
Премій для студентів закладів вищої освіти і молодих учених, що присуджуються Національною академією наук України у 2021 році.

Інформацію надано науковим відділом
 

Заяви на вступ приймаються в електронній формі;

у паперовій – лише для осіб, що мають право на спеціальні умови вступу – без ЗНО.

Якщо ви плануєте вступ на спеціальності:

 

Здобувачі вищої освіти 1 курсу, першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів вищої освіти державної основи навчання, які належать до пільгових категорій, запрошуються до читальної зали бібліотеки університету (2-й поверх), на 12:30 13-17 вересня 2021 року (вхід через 5-поверховий корпус) для оформлення/дооформлення соціальної стипендії за наступним графіком:

 

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка оголошує набір на  експрескурси з підготовки до іспитів на визначення рівня володіння державною мовою для виконання службових обов’язків.

 

Відповідно до п.2-5 ст.62 Закону України «Про вищу освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2004 №882 «Питання стипендіального забезпечення» (зі змінами і доповненнями), Положення про порядок призначення і виплати стипендій в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, Порядку формування рейтингу успішності студентів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка для призначення академічних стипендій призначено академічну стипендію