Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі  Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Реалізація компетентнісного підходу в змісті дошкільної освіти» яка відбудеться 9-10 червня 2022 року.

Інформаційний лист

 

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у звітній конференції наукового студентського товариства Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка за 2021–2022 навчальний рік.
Конференція відбудеться 12 травня 2022 року о 12:50 у Google Meet.

Ректорат
Рада з НДРС

 

Міністерство освіти і науки інформує про запуск платформи "Наука та бізнес". Це онлайн майданчик для комунікації та ефективної взаємодії представників бізнесу та наукової спільноти. Платформа дає можливість бізнесу знайти науковий результат, необхідний для його розвитку, а вченим — реалізувати власний науковий потенціал та комерціалізувати результати свого наукового пошуку.

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХХVІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку», яка відбудеться 20-21 травня 2022 року. У роботі конференції планується участь провідних учених навчальних закладів, наукових установ та організацій, науковців та практиків у галузі фізичної культури і спорту.

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І Міжнародної науково-практичної конференції «Подолання екологічних ризиків та загроз для довкілля в умовах надзвичайних ситуацій - 2022», яка відбудеться 26-27 травня 2022 року.

Інформаційний лист

 

Шановні здобувачі освіти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХХ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми фізичної культури, олімпійського й професійного спорту та реабілітації у навчальних закладах України», яка відбудеться 19-20 травня 2022 року. У роботі конференції планується участь здобувачів освіти навчальних закладів України.

 

ЦДПУ ім. В. Винниченка проводить набір на безкоштовні підготовчі курси до Національного мультипредметного тесту! Заняття до 1 липня.  Готуємо до складання всіх предметів НМТ - української мови, математики та історії України. Заняття дистанційні. Якісна підготовка від викладачів педагогічного ВИШу гарантована! Заняття проходитимуть на платформах Google Meet, Zoom.

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Український правовий вимір: пошук відповідей на глобальні міжнародні виклики». У роботі конференції планується участь провідних учених навчальних закладів, наукових установ та організацій, органів державної влади, у тому числі митних органів, установ та організацій – міжнародних партнерів університету.

   

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
Всеукраїнської науково-практичної конференції 
«Актуальні проблеми національного законодавства»
,
яка відбудеться 27 квітня 2022 року
на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету
імені Володимира Винниченка