Ми пропонуємо заняття у двох групах:
Група 1. Для тих, хто вивчатиме українську з нуля.
Група 2. Для охочих удосконалити свій рівень володіння мовою.

Які можливості ви отримаєте:

 

Сьогодні, 5 червня 2023 року, стартувала реєстрація на додаткову сесію НМТ. Триватиме вона до 12 червня 2023 року, однак взяти участь у додатковій сесії зможуть лише певні категорії осіб.

 

З 20 травня 2023 року розпочинається процедура вибору дисциплін для здобувачів вищої освіти заочної форми навчання на 2023-2024 навчальний рік відповідно до Положення про порядок реалізації студентами права на вільний вибір навчальних дисциплін у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка.
Інструкція для студентів розміщена на офіційному сайті університету в категорії «Студенту» - «Індивідуальна освітня траєкторія» - «Дисципліни вільного вибору».
Бажаємо здійснити успішний вибір!

 

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» рекомендує взяти участь освітянам (науково-педагогічним та педагогічним працівникам) в анонімному опитуванні щодо використання цифрових інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання. Участь є добровільною.
Анкету потрібно заповнити до 20.05.2023 р. за покликаннями:

 

Шановні здобувачі освіти!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХХІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми фізичної культури, олімпійського й професійного спорту та реабілітації у навчальних закладах України», яка відбудеться 17-18 травня 2023 року. У роботі конференції планується участь здобувачів освіти навчальних закладів України.

 

Кафедра теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка запрошує Вас до участі у І Міжнародній науково-практичній конференції «Фізичне виховання і спорт в закладах освіти на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку» в онлайн-режимі, яка відбудеться 19-20 травня 2023 року. Початок пленарного засідання відбудеться 19 травня об 11.00 за посиланням: https://meet.google.com/vik-tspb-cpf

У роботі конференції планується участь провідних учених навчальних закладів, наукових установ та організацій, науковців та практиків у галузі фізичної культури і спорту.

 

Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету запрошує педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників закладів освіти взяти участь у програмі підвищення кваліфікації «Digital Workspace: цифровізація робочого місця».

Детальніше

 

З 08.05.2023 року розпочнеться реєстрація на основну сесію вступних іспитів ЄВІ/ЄФВВ до магістратури.

Для реєстрації Вам необхідно звернутися до фахівців ЦДУ ім. В.Винниченка в залежності від обраної спеціальності на факультетах:

 

Шановні колеги, студенти, магістранти, тренери!
27 квітня 2023 року відбудеться гостьова лекція на тему:
 «Діагностика та регулювання психологічного стану спортсмена та тренера в умовах воєнного стану».

 

На виконання частини другої статті 18 Закону України «Про вищу освіту» Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти подало для обговорення та належного реагування Звіт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за 2022 рік.