26 липня 2022 року за участю Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета відбулася презентація нового інноваційного електронного підручника «Трудове право України», розробленого командою прогресивних освітян-науковців за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

 «Права людини, верховенство права та дієвої демократії є основою освітнього процесу в Україні та тими цінностями, які захищають наші воїни на фронті. Ми активно працюємо над створенням безпечних умов у новому навчальному році. Підручник, як елемент цього процесу, дозволяє здобувачам вищої освіти якісніше та ефективніше навчатися, а науково-педагогічним працівникам – ефективніше викладати. Вдячний авторському колективу та команді Координатора проектів ОБСЄ в Україні за актуальні роз’яснення правового регулювання праці та процедурних аспектів», – зазначив Сергій Шкарлет.

Матеріал підручника викладено в інноваційному форматі з використанням інфографіки, QR-кодів, активних посилань на офіційні тексти нормативних актів, судової практики (зокрема, правових позицій Верховного Суду та рішень Конституційного Суду України).

Підручник дозволить читачам опанувати теоретичні основи знань і набути необхідних практичних навичок, а також навчитися використовувати їх у різних життєвих ситуаціях, що вимагають прийняття юридично грамотних рішень.

Ознайомитись з підручником та завантажити його можна за посиланням: https://mon.gov.ua/storage/app/media/news/2022/07/27/Trudove.pravo.Ukrayiny.26.07.2022.pdf