19 квітня 2021 року відбувся щорічний Всеукраїнський конкурс архітектурного рисунку «КАР – 2021» на базі Інституту архітектури та будівництва Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Інформацію надано мистецьким факультетом

Вітаємо Ніконову Крістіну, студентку художньо-графічного відділення мистецького факультету (IV курс, група МР17Б, спеціальність «023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»), яка посіла ІІІ місце у другому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей «Дизайн. Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Конкурс відбувся 8 квітня 2021 року в Київському національному університеті технологій та дизайну.

Напередодні Дня художника студенти художньо-графічного відділення одержали перемогу у щорічному міському конкурсі «Молодіжна  палітра» імені Леоніда Бондаря, який проводиться у Художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна. Тема конкурсу 2020 року: «Казковий світ дитинства» (Ілюстрації до літературних творів). Творчі роботи виконувались у живописі, графіці, скульптурі, декоративному мистецтві.

Інформацію надано мистецьким факультетом

«Малюнок це не те, що бачить сам художник,

 а те, що, на його думку, мають бачити всі інші»

Едгар Дега

З 16 березня по 2 квітня 2020 року  на базі кафедри образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка відбулася вже ІІ Регіональна олімпіада з образотворчого мистецтва для учнів загальноосвітніх шкіл і спеціалізованих гуртків. 

Кафедра образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка проводить ІІ Регіональну учнівську олімпіаду з образотворчого мистецтва (далі Олімпіада).

Детальніше