Робота методологічного семінару

На кафедрі педагогіки та спеціальної освіти здійснює роботу щорічний методологічний семінар. Змістовне наповнення тематичних виступів та публічне обговорення їх результатів сприяє актуалізації важливих наукових проблем, ознайомленню з новітніми науковими досягненнями, поширенню науково-педагогічних знань, та є орієнтиром подальших наукових пошуків, регулятором спрямування дослідження в потрібному напрямку, помічником в окресленні перспектив подальших пошуків.

Науково-практичні конференції

Всеукраїнська науково-практична конференція «Підготовка майбутнього педагога в умовах євроінтеграційних процесів» 30 березня 2023 року

Круглий стіл «Шляхи співпраці» 15 березня 2023 року

Регіональна науково-практична інтернет-конференція «Формування ціннісних орієнтирів дітей та молоді засобами позашкільної освіти» 22 лютого 2022 року

Науково-практична конференція, присвячена 100-річчю Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (секційне засідання) 24 листопада 2021 року (Звіт про конференцію)

Круглий стіл «Особистість: виклики та особливості розвитку в глобалізаційний час» 23 листопада 2021 року (Програма круглого столу)

Регіональна науково-практична інтернет-конференція «Український учитель: в контексті глобалізаційних процесів» 20 травня 2021 року (Інформаційний лист, Програма конференції)

Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика естетичного виховання у закладах освіти» присвячена 100-річчю із дня заснування ЦДПУ ім. В. Винниченка та 90-річчю з дня народження Корифея української педагогіки Сергія Гавриловича Мельничука (21 травня 2021 року) (Програма конференції) (Презентація)

Х Міжнародна науково-практична конференція та XХV Всеукраїнські педагогічні читання «Творча спадщина Василя Сухомлинського у вітчизняному та міжнародному вимірах» 4-5 жовтня 2018 року (Київ–Кропивницький–Павлиш) (Програма конференції)

Діяльність наукових шкіл

На кафедрі педагогіки та спеціальної освіти здійснюють наукову та освітню діяльність 16 штатних науково-педагогічних працівників з науковими ступенями та вченими званнями. З них: 5 докторів педагогічних наук, 11 кандидатів педагогічних наук.

Сучасний колектив кафедри підтримує наукові традиції попередників. Маючи значний науковий потенціал, досвід роботи у вищій школі, викладачі кафедри педагогіки та спеціальної освіти здійснюють науково-дослідну роботу в різних напрямах, досліджуючи актуальні проблеми сучасної педагогічної науки.

На факультеті педагогіки, психології та мистецтв відбувся віртуальний коворкінг «Вивчай – розрізняй – реагуй або Fair play сьогодення»

Інформаційне оточення сучасної людини вимагає стабільної та критичної реакції особистості. Саме з цією метою 17 лютого 2022 року відбувся віртуальний коворкінг «Вивчай – розрізняй – реагуй або Fair play сьогодення», який зібрав 50 учасників: студентів і викладачів факультету педагогіки, психології та мистецтв, гостей з інших закладів.