Інформаційне оточення сучасної людини вимагає стабільної та критичної реакції особистості. Саме з цією метою 17 лютого 2022 року відбувся віртуальний коворкінг «Вивчай – розрізняй – реагуй або Fair play сьогодення», який зібрав 50 учасників: студентів і викладачів факультету педагогіки, психології та мистецтв, гостей з інших закладів.

7 грудня в режимі онлайн-конференції відбулося чергове засідання наукового гуртка "Актуальні питання спеціальної освіти" (науковий керівник - кандидат педагогічних наук, доцент Інна Олексіївна Шишова). В творчій, дружній атмосфері студенти 32 групи факультету педагогіки,  психології та мистецтв обговорили здобутки та шляхи розвитку сучасної науки про людей з особливими освітніми потребами.

30 листопада 2021 р. відбулася зустріч членів кафедри педагогіки спеціальної та соціальної освіти з керівником ІРЦ та зі спеціалістами центру. Інклюзивно-ресурсний центр – це свого роду посередник між родиною, яка виховує дитину з особливостями розвитку, та закладами освіти, зокрема дитячими садками, школами та вищими навчальними закладами, в якому студенти, проходячи практику, набувають практичні навички.

Щороку 2 жовтня відмічається Міжнародний день соціального педагога. Тому викладачі кафедри педагогіки спеціальної та соціальної освіти (Рацул О.А., Семез А.А., Руденко Ю.Ю.) та студенти спеціальності 231 Соціальна робота присвятили цей день важливій справі – відвідали КЗ "ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ФОРТЕЧНОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДИ".

Доцент кафедри педагогіки спеціальної та соціальної освіти Інна Олексіївна Шишова з доповіддю на тему: «Психолого-педагогічна підготовка студентів до тьюторства у системі роботи з дітьми з особливими освітніми потребами» взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «ШКОЛА ТЬЮТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ: ЗДОБУТКИ І ПЕРСПЕКТИВИ».