Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі  Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Реалізація компетентнісного підходу в змісті дошкільної освіти» яка відбудеться 9-10 червня 2022 року.

Інформаційний лист

Запрошуємо взяти участь у роботі
Всеукраїнської науково-практичної конференції
«ОСВІТА ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ТА МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»,

Конференція відбудеться 20-21 грудня 2021 року
Робоча мова конференції: українська.
Форма участі: дистанційна.

До декади української писемності та мови кафедрою методик дошкільної та початкової освіти проведено онлайн та офлайн заходи (відповідальні Жигора І. В., Кіндей Л. Г., Іліаді О. І., Горська О. О., Федотова С. О.):

Кафедра методик дошкільної та початкової освіти факультету педагогіки та психології ЦДПУ імені Володимира Винниченка спільно з бібліотекою презентувала виставку наукової та методичної літератури з проблем окремих методик навчання в початковій школі та закладах дошкільної освіти. На експозиції були представлені як праці провідних вітчизняних фахівців, так і наукові здобутки викладачів кафедри. Як засвідчила виставка, бібліотека має фонди, достатні для забезпечення потреб одразу кількох освітніх програм: «Початкова освіта» і «Дошкільна освіта», тож студенти мають можливість долучитися до кращих зразків педагогічного досвіду, відображеного на сторінках книжок.

Під час практичних занять, що проводилися на інтернет платформі Zoom, студенти заочної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта групи ДО 19 мзп 60ЗП освітньо-професійна програма Дошкільна освіта та Початкова освіта другого (магістерського) рівня вищої освіти з дисципліни «Теорія та методика формування елементарних математичних уявлень», презентували проєкти.