Вiдповiдно до п.2-5 ст.62 Закону України «Про вищу освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2004 №882 «Питання стипендіального забезпечення» (зі змінами і доповненнями), Положення про порядок призначення і виплати стипендій в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, Порядку формування рейтингу успішності студентів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка для призначення академічних стипендій, рішення Стипендіальної комісії університету призначено академічну стипендію студентам, які навчаються за денною формою навчання за рахунок коштів державного бюджету на І семестр 2022-2023 н.р.
- Last Updated: 01 March 2021
Початкова школа є дуже важливим етапом у розвитку дитини. Саме тут закладається основна база формування навчальних навичок.
Кабінет початкових класів сучасних загальноосвітніх навчальних закладів – це шкільне приміщення, оснащене новітніми засобами навчання та обладнанням, що забезпечує ефективну організацію навчально-виховного процесу. Основним завданням для вчителя – є створення за допомогою обладнання інформаційно-предметного середовища, яке максимально допомагатиме йому у виконанні роботи. Необхідні складові для раціональної організації кабінету початкового класу:
Зокрема, має бути таких 8 навчальних осередків:
1. Навчально-пізнавальної діяльності.
2. Змінні тематичні осередки.
3. Гри.
4. Художньо-творчої діяльності.
5. Куточок живої природи для проведення дослідів.
6. Відпочинку.
7. Дитяча класна бібліотечка.
8. Осередок вчителя.
9. Навчальних матеріалів.
Карантинні обмеження не заважають роботі справжніх фахівців. Так, колектив кафедри методик дошкільної та початкової освіти в досить складних умовах зміг підготувати до роботи кабінет Нової української школи (НУШ). Його існування передбачене самою концепцією підготовки нового покоління педагогічних працівників для початкової школи і необхідне для налогодження повноцінного освітнього процесу на відповідній спеціальності. Кабінет обладнаний згідно з вимогами Нової української школи та містить необхідні для здійснення навчання школярів осередки. Кожен осередок наповнений методичними матеріалами та наочністю. Викладачі кафедри чекають на студентів, які будуть опановувати ази спеціальності у створеній для них навчальній аудиторії.