Наприкінці минулого тижня, 30 вересня 2022 року, у центрі нашого міста відбувся гучний молодіжний фестиваль «Єдині заради перемоги», організований Обласною юнацькою бібліотекою імені Є. Маланюка у партнерстві з кафедрою мистецької освіти ЦДПУ ім. В. Винниченка. З концертом, присвяченому  нашим військовим, котрі боронять нашу країну на передовій, партизанам та хлопцям і дівчатам з тероборони, волонтерам, що працюють в тилу задля найскорішої Перемоги над окупантом, виступили студенти й викладачі кафедри мистецької освіти.

Євген Власов, студент ІV курсу спеціальності 014. Середня освіта. Музичне мистецтво, став лауреатом 1 ступеня у номінації "Диригенти" Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу "Зірки Хортиці", який проходив 27-28 серпня 2022 р. у Запоріжжі за сприяння БО Благодійного фонду "Злагода". Колектив кафедри мистецької освіти вітає з перемогою Євгена Власова, а також його викладача - к.п.н., доц., старшого викладача Колоскову Ж.В. та акомпаніатора Говор Л.С. Бажаємо здоров'я, наснаги та подальших успіхів на творчій ниві.

25 травня 2022 року кафедра мистецької освіти ЦДПУ ім. В. Винниченка виступила з профорієнтаційним  концертом  у межах акції «На хвилях музики та добра», метою якої був збір коштів на доставку благодійної допомоги, яку зібрала для наших захисників та внутрішньо переміщених осіб українська спільнота міста Франкфурт-на-Майні (Німеччина).  Кафедра мистецької освіти бере участь  в таких заходах на постійній основі, згідно договору про  творче співробітництво з обласною науковою бібліотекою для юнацтва імені Є. Маланюка, укладеним рік тому.

19 травня 2022 року на факультеті педагогіки, психології та мистецтв у дистанційному форматі відбулася V Міжнародна студентська науково-практична конференція «Іван Карабиць — Композитор. Митець. Громадянин», присвячена 20-річчю вшанування пам’яті митця. Мета конференції — активізація наукового мислення, творчо-інтерпретаційного потенціалу й художньої культури студентів у процесі дослідження й презентації музично-творчого доробку видатного українського композитора ХХ століття, диригента, педагога, музично-громадського діяча, народного артиста України, професора Національної музичної академії України імені Петра Чайковського Івана Федоровича Карабиця.

29 квітня 2022 року під головуванням ректора Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка Євгена Соболя й за підтримки в. о. проректора з наукової роботи Лілії Клочек, декана факультету педагогіки, психології та мистецтв, професора Ярослава Галети, завідувачки кафедри мистецької освіти, доцента Тетяни Стрітьєвич та завдяки багатоденній копіткій роботі професора кафедри мистецької освіти Алли Растригіної, доцента Жанни Колоскової, доцента Інги Шевченко, доцента кафедри германських мов та методик їхнього навчання, доцента Надії Іваненко, лаборанта Сергія Колчіна, на кафедрі мистецької освіти було проведено ІV Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію «Мистецький освітній простір у контексті реалізації сучасної парадигми освіти».