Відповідно до угоди підписаної між ЦДПУ імені Володимира Винниченка та LEGO Foundation на факультеті педагогіки та психології 29 червня відбувся тренінг для викладачів із підготовки здобувачів вищої освіти (бакалаврів) галузі знань 01Освіта/Педагогіка спеціальності: 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта щодо використання ігрових та діяльнісних методів навчання у майбутній професійній діяльності. Під час активності викладачі були залучені до командної співпраці, переглядали відео матеріали, які є новими у науці та практиці, рефлексували й дійшли висновків про зміну тенденцій впливу на підготовку майбутнього педагога у сфері дошкільної та початкової освіти.

28 травня 2021 року у дистанційному форматі відбувся вебінар «Особлива дитина в центрі уваги» за участі студентів факультету педагогіки та психології, тифлопедагогів сднз № 46 «Краплинка» (м. Кропивницький) та фахівців Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей імені Т. Шевченка.

17 лютого 2021 р. у межах навчального курсу «Новий український підручник. Методи та інструментарій оцінювання якості навчальної літератури для Нової української школи» у перший день Онлайн-толоки #1/2021 – «Автономізація і гейміфікація в освіті для розвитку громадянської і комунікаційної компетентностей» за сприяння EdСamp Ukraine відбулося чергове тренінгові навчання щодо підготовки експертів/-ок з метою підвищення якості оцінювання освітніх матеріалів, зокрема підручників, у співпраці з міжурядовим проєктом «Фінська підтримка реформи української школи».

Практичне використання інноваційних технологій дошкільної освіти на базі школи раннього розвитку «English-school-kids» з вивчення англійської мови (директор – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти ЦДПУ ім. В. Винниченка - Цуканова Н.М.).