unnamed
 

Призначення віртуальної психологічної лабораторії

 

Сторінка призначена для висвітлення матеріалів досліджень кафедри практичної психології на тему «Психологічні умови становлення особистості у сучасному суспільстві». Одним із перспективних напрямків є використання інформаційно-комп’ютерних технологій у якості ефективного інструменту в руках психолога не лише для проведення психологічної діагностики, але і для профілактичної роботи та онлайн-допомоги клієнтам.

Метою створення віртуальної психологічної лабораторії є публікація матеріалів з актуальних проблем становлення особистості у сучасному суспільстві, які можуть використовуватися для просвітницької, профілактичної, діагностичної, консультативної та корекційно-розвивальної роботи з клієнтами різного віку.

На запропонованому ресурсі будуть розміщуватися тести й анкети для психологічного діагностування, програми для профілактики, корекції та розвитку особистості, а також пропонується адресна психологічна допомога клієнтам.

 vpl 2  Дослідження кібербулінгу
   

Кібербулінг є актуальною проблемою молоді на сучасному розвитку суспільства, коли значно зросла роль інформаційно-комунікаційних технологій.

Метою створення онлайн майданчика дослідження кібербулінгу є накопичення та аналіз статистичних даних для вивчення та профілактики кібербулінгу в юнацькому віці, а також можливість надання адресної психологічної допомоги.

Перейти до сайту